ALT – II runda rozgrywek wyniki i grupa finałowa

GRUPA FINAŁOWA

1. kolejka 11.03 – 20.03

1 – 8

2 – 7

3 – 6

4 – 5

2. kolejka 20.03 – 01.04

7 – 1

6 – 2

5 – 3

8 – 4

3. kolejka 02.04 – 14.04

1 – 6

2 – 5

3 – 8

4 – 7

4. kolejka 15.04 – 25.04

5 – 1

8 – 2

7 – 3

6 – 4

1.  Kolejka: 

Imię i nazwisko

Imię i nazwisko

Wynik

1. Tomasz Wiśniewski

:

8. Radosław  Starczewski

2. Robert Kuehn

:

7. Adam Ciesielski

 3/6 0/6

3. Maciej Kiełbowicz

:

6. Tadeusz Kasperczak

4. Dawid Olejniczak

:

5. Miłosz Stawiarski

2.  Kolejka: 

Imię i nazwisko

Imię i nazwisko

Wynik

7. Adam Ciesielski

:

1. Tomasz Wiśniewski

6. Tadeusz Kasperczak

:

2. Robert Kuehn

 6/2 2/6 6/0

5. Miłosz Stawiarski

:

3. Maciej Kiełbowicz

8. Radosław  Starczewski

:

4. Dawid Olejniczak

 6/4 6/1

3.  Kolejka: 

Imię i nazwisko

Imię i nazwisko

Wynik

1. Tomasz Wiśniewski

:

6. Tadeusz Kasperczak

2. Robert Kuehn

:

5. Miłosz Stawiarski

3. Maciej Kiełbowicz

:

8. Radosław  Starczewski

4. Dawid Olejniczak

:

7. Adam Ciesielski

 1/6 1/6

4.  Kolejka: 

Imię i nazwisko

Imię i nazwisko

Wynik

5. Miłosz Stawiarski

:

1. Tomasz Wiśniewski

8. Radosław  Starczewski

:

2. Robert Kuehn

 6/2 6/0

7. Adam Ciesielski

:

3. Maciej Kiełbowicz

6. Tadeusz Kasperczak

:

4. Dawid Olejniczak

 7/5 6/4

 

 

TABELA PO I RUNDZIE

Imię i nazwisko

PKT

1. Tomasz Wiśniewski

9

2. Radosław  Starczewski

9

3. Robert Kuehn

7

4. Adam Ciesielski

7

5. Tadeusz Kasperczak

5

6. Maciej Kiełbowicz

3

7. Dawid Olejniczak

3

8. Miłosz Stawiarski

3

GRUPA POCIESZENIA

1. kolejka 11.03 – 20.03

1 – 8

2 – 7

3 – 6

4 – 5

2. kolejka 20.03 – 01.04

7 – 1

6 – 2

5 – 3

8 – 4

3. kolejka 02.04 – 14.04

1 – 6

2 – 5

3 – 8

4 – 7

4. kolejka 15.04 – 25.04

5 – 1

8 – 2

7 – 3

6 – 4

 

1.  Kolejka: 

Imię i nazwisko

Imię i nazwisko

Wynik

1. Filip Czeluśniak

:

8. Tomasz Drewniak

2. Sławomir Walczak

:

7. Andrzej Fliciński

3. Mariusz Walter

:

6. Jerome Durepaire

 7/6 6/4

4. Piotr Janecki

:

5. Maciej Szulejewski

2.  Kolejka: 

Imię i nazwisko

Imię i nazwisko

Wynik

7. Andrzej Fliciński

:

1. Filip Czeluśniak

6. Jerome Durepaire

:

2. Sławomir Walczak

 6/4 4/6 1/6

5. Maciej Szulejewski

:

3. Mariusz Walter

8. Tomasz Drewniak

:

4. Piotr Janecki

3.  Kolejka: 

Imię i nazwisko

Imię i nazwisko

Wynik

1. Filip Czeluśniak

:

6. Jerome Durepaire

 6/0 6/0

2. Sławomir Walczak

:

5. Maciej Szulejewski

3. Mariusz Walter

:

8. Tomasz Drewniak

 1/6 1/6

4. Piotr Janecki

:

7. Andrzej Fliciński

4.  Kolejka: 

Imię i nazwisko

Imię i nazwisko

Wynik

5. Maciej Szulejewski

:

1. Filip Czeluśniak

8. Tomasz Drewniak

:

2. Sławomir Walczak

 6/4 6/2

7. Andrzej Fliciński

:

3. Mariusz Walter

6. Jerome Durepaire

:

4. Piotr Janecki

TABELA

Imię i nazwisko

PKT

1. Filip Czeluśniak

9

2. Sławomir Walczak

7

3. Andrzej Fliciński

5

4. Jerome Durepaire

5

5. Tomasz Drewniak

5

6. Maciej Szulejewski

3

7. Mariusz Walter

1

8. Piotr Janecki

-3