Pięć dni z rakietą – mini półkolonie dla dzieci

Tenisowe Pólkolenie zimowe (7)Pięć dni z rakietą to aktywny trening tenisowy od podstaw dla Twojego dziecka. Ruch fizyczny dla dzieci jest istotnym czynnikiem ich zdrowia. Korty tenisowe Posnania-Tadex wychodzą z inicjatywą organizacji tenisowych zajęć dla dzieci- mini półkolonii. Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 10.30 i trwają do 13.30. Zapewniamy drugie śniadanie oraz darmowe korzystanie z dostępnego sprzętu tenisowego podczas zajęć.

Zajęcia mają na celu aktywny ruch fizyczny przy nauce gry w tenisa. Dzięki opiece wykwalifikowanego trenera dzieci nauczą się jak grać w tenisa ! Gwarantujemy aż 15 godzin treningu!

Zajęcia odbywają się w formie zabawy oraz przywiązują szczególną wagę do powstania pozytywnych relacji pomiędzy dziećmi i trenerem. Tenis to jeden z najbardziej kulturalnych i fascynujących sportów.

Terminy

I Turnus: 18-22.01.2016

II Turnus: 25-29.01.2016

Cena za turnus: 279 zł*

*dla dzieci uczących się w naszej sekcji tenisowej cena wynosi 259 zł

Zapraszamy dzieci w wieku 8-15 lat.

Zapisy pod numerem tel. 606 568 668

Zastrzegamy sobie prawo odwołania zajęć jeżeli zgłosi się mniej niż 5 dzieci.


Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/comments/?ids=http://korty.tadex.poznan.pl/aktualnosci/piec-dni-z-rakieta-mini-polkolonie-dla-dzieci/) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /home/fmediapl/public_html/korty/wp-content/plugins/facebook-like-and-comment/comments.php on line 17