Pięć dni z rakietą – warsztaty dla dzieci

Pięć d5 dni z rakieta 2016ni z rakietą to aktywny trening tenisowy od podstaw dla Twojego dziecka.

Ruch fizyczny dla dzieci jest istotnym czynnikiem ich zdrowia. Korty tenisowe Posnania-Tadex wychodzą z inicjatywą organizacji tenisowych zajęć dla dzieci- mini półkolonii. Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 10:30 i trwają do 14:00. Zapewniamy drugie śniadanie oraz darmowe korzystanie z dostępnego sprzętu tenisowego podczas zajęć.

Zajęcia mają na celu aktywny ruch fizyczny przy nauce gry w tenisa.  Dzięki opiece wykwalifikowanego trenera dzieci nauczą się jak grać w tenisa! Gwarantujemy, aż 15 godzin treningu!

Zajęcia odbywają się w formie zabawy oraz kładą szczególny nacisk na powstanie pozytywnych relacji pomiędzy dziećmi i trenerem. Tenis to jeden z najbardziej kulturalnych i fascynujących sportów.

Terminy
I Turnus: 27.06-01.07.
II Turnus: 04.07-08.07.

Cena za turnus to  229zł
Zapraszamy dzieci w wieku 8-15lat.

Zapisy pod numerem tel. 606 568 668

Zastrzegamy sobie prawo odwołania zajęć jeżeli nie zgłosi się min 4 dzieci.


Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/comments/?ids=http://korty.tadex.poznan.pl/aktualnosci/piec-dni-z-rakieta-warsztaty-dla-dzieci/) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /home/fmediapl/public_html/korty/wp-content/plugins/facebook-like-and-comment/comments.php on line 17