Przygoda z Robotyką

Kooperacja dwóch firm przedstawia niespotykaną ofertę!

TennisRobotsKażdy z rodziców wie, że należy rozwijać dziecko nie tylko pod względem ruchowym, ale również dbać o kreatywności naszych pociech. Korty Tenisowe Posnania-Tadex oraz Go4Robot zapraszają na zajęcia dodatkowe:
I SET ROBOTYKA
II SET TENIS
Podczas zajęć łączonych dzieci będą pod opieką instruktorów z dziedziny robotyki oraz trenerów tenisa. Zapraszamy na „Przygodę z Robotyką„, każdy z nas ma zmysł inżyniera, trzeba go tylko wydobyć. Na Robotyce zbudujemy i zaprogramujemy WŁASNE roboty, to wszystko stworzymy z LEGO®. Na tenisie obudzimy w dziecku ducha sportowej rywalizacji, przekażemy mnóstwo sportowej wiedzy oraz nauczymy grać w Tenisa!

ZAPRASZAMY!

Zapisy i szczegółowe informacje w biurze kortów oraz u pani Moniki Dudek pod nr telefonu 606 568 668, lub adresem e-mail: sekcja@tadex.poznan.pl.


Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/comments/?ids=http://korty.tadex.poznan.pl/aktualnosci/przygoda-z-robotyka/) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /home/fmediapl/public_html/korty/wp-content/plugins/facebook-like-and-comment/comments.php on line 17