Letnia Amatorska Liga Tenisowa 2016 – Wyniki

Liga  Zielona

1. Kolejka 16.05-30.05

Zawodnicy Wyniki
Andrzej Kubicki Maciej Szulejewski
Mariusz Cieślak Wojciech Lis  walkower
Radosław Łaźniak Tomasz Wełniak  0/6,  1/6
Dawid Piotrowski Paweł Tomaszewski  6/3,  4/6,  4/6
Adam Ciesielski Dariusz Bańkowski  6/0,  6/4
  1. Kolejka 31.05-12.06
Zawodnicy Wyniki
Wojciech Lis Andrzej Kubicki  walkower
Maciej Szulejewski Tomasz Wełniak  6/4,  6/2
Mariusz Cieślak Paweł Tomaszewski  6/1,  7/6
Radosław Łaźniak Dariusz Bańkowski
Dawid Piotrowski Adam Ciesielski  6/4,  0/6,  1/6
  1. Kolejka 13.06-26.06
Zawodnicy Wyniki
Andrzej Kubicki Tomasz Wełniak
Wojciech Lis Paweł Tomaszewski  walkower
Maciej Szulejewski Dariusz Bańkowski
Mariusz Cieślak Adam Ciesielski  1/6,  1/6
Radosław Łaźniak Dawid Piotrowski
  1. Kolejka 27.06-10.07
Zawodnicy Wyniki
Paweł Tomaszewski Andrzej Kubicki
Tomasz Wełniak Dariusz Bańkowski  2/6   6/1    6/7
Wojciech Lis Adam Ciesielski  6/0,  6/1
Maciej Szulejewski Dawid Piotrowski
Mariusz Cieślak Radosław Łaźniak  6/3    6/4
  1. Kolejka 11.07-24.07
Zawodnicy Wyniki
Andrzej Kubicki Dariusz Bańkowski
Paweł Tomaszewski Adam Ciesielski
Tomasz Wełniak Dawid  Piotrowski  2/6    6/2  5/7
Wojciech Lis Radosław Łaźniak
Maciej Szulejewski Mariusz Cieślak
  1. Kolejka 25.07-07.08
Zawodnicy Wyniki
Adam Ciesielski Andrzej Kubicki  6/1    6/3
Dariusz Bańkowski Dawid Piotrowski
Paweł Tomaszewski Radosław Łaźniak
Tomasz Wełniak Mariusz Cieślak 3/6   7/5   7/6
Wojciech Lis Maciej Szulejewski
  1. Kolejka 08.08-21.08
Zawodnicy Wyniki
Andrzej Kubicki Dawid Piotrowski
Adam Ciesielski Radosław Łaźniak
Dariusz Bańkowski Mariusz Cieślak
Paweł Tomaszewski Maciej Szulejewski
Tomasz Wełniak Wojciech Lis
  1. Kolejka 22.08-04.09
Zawodnicy Wyniki
Radosław Łaźniak Andrzej Kubicki
Dawid Piotrowski Mariusz Cieślak
Adam Ciesielski Maciej Szulejewski  6/0   6/0   walkower
Dariusz Bańkowski Wojciech Lis
Paweł Tomaszewski Tomasz Wełniak
  1. Kolejka 04.09-11.09
Zawodnicy Wyniki
Andrzej Kubicki Mariusz Cieślak
Radosław Łaźniak Maciej Szulejewski
Dawid Piotrowski Wojciech Lis
Adam Ciesielski Tomasz Wełniak  6/2   6/3
Dariusz Bańkowski Paweł Tomaszewski

Liga Czerwona

  1. Kolejka 16.05-30.05
Zawodnicy Wyniki
Maciej Kiełbowicz Mariusz Cieślak  6/3   6/4
Waldemar Hoffmann Jean-Bapitiste Bonnet
Mikołaj Sieciechowicz Robert Kuehn  3/6  6/4  6/4
Tomasz Drewniak Dawid Olejniczak 6/3   7/6
Roland Jarosz Sławomir Walczak
  1. Kolejka 31.05-12.06
Zawodnicy Wyniki
Jean-Bapitiste Bonnet Maciej Kiełbowicz  1/6    3/6
Mariusz Cieślak Robert Kuehn  6/3   6/3
Waldemar Hoffmann Dawid Olejniczak
Mikołaj Sieciechowicz Słąwomir Walczak
Tomasz Drewniak Roland Jarosz
  1. Kolejka 13.06-26.06
Zawodnicy Wyniki
Maciej Kiełbowicz Robert Kuehn  3/6   6/2  6/4
Jean-Bapitiste Bonnet Dawid Olejniczak
Mariusz Cieślak Sławomir Walczak  6/2   6/2
Waldemar Hoffmann Roland Jarosz
Mikołaj Sieciechowicz Tomasz Drewniak 6/4  2/6  2/6
  1. Kolejka 27.06-10.07
Zawodnicy Wyniki
Dawid Olejniczak Maciej Kiełbowicz  7/6  6/2
Robert Kuehn Sławomir Walczak  6/7   6/0   6/3
Jean-Bapitiste Bonnet Roland Jarosz
Mariusz Cieślak Tomasz Drewniak  6/3  6/2
Waldemar Hoffmann Mikołaj Sieciechowicz
  1. Kolejka 11.07-24.07
Zawodnicy Wyniki
Maciej Kiełbowicz Sławomir Walczak
Dawid Olejniczak Roland Jarosz
Robert Kuehn Tomasz Drewniak
Jean-Bapitiste Bonnet Mikołaj Sieciechowicz  2/6   2/6
Mariusz Cieślak Waldemar Hoffmann
  1. Kolejka 25.07-07.08
Zawodnicy Wyniki
Roland Jarosz Maciej Kiełbowicz
Sławomir Walczak Tomasz Drewniak
Dawid Olejniczak Mikołaj Sieciechowicz 7/5  6/0
Robert Kuehn Waldemar Hoffmann
Jean-Bapitiste Bonnet Mariusz Cieślak
  1. Kolejka 08.08-21.08
Zawodnicy Wyniki
Maciej Kiełbowicz Tomasz Drewniak  4/6   3/6
Roland Jarosz Mikołaj Sieciechowicz
Sławomir Walczak Waldemar Hoffmann
Dawid Olejniczak Mariusz Cieślak
Robert Kuehn Jean-Bapitiste Bonnet
  1. Kolejka 22.08-04.09
Zawodnicy Wyniki
Mikołaj Sieciechowicz Maciej Kiełbowicz  7/5   4/6   0/0
Tomasz Drewniak Waldemar Hoffmann
Roland Jarosz Mariusz Cieślak
Sławomir Walczak Jean-Bapitiste Bonnet
Dawid Olejniczak Robert Kuehn  4/6   6/3   6/4
  1. Kolejka 04.09-11.09
Zawodnicy Wyniki
Maciej Kiełbowicz Piotr Drela
Mikołaj Sieciechowicz Mariusz Cieślak  5/7     1/6
Tomasz Drewniak Jean-Bapitiste Bonnet
Roland Jarosz Robert Kuehn
Sławomir Walczak Dawid Olejniczak

Liga niebieska

  1. Kolejka 16.05-30.05
Zawodnicy Wyniki
Eugeniusz Tomczak Tadeusz Kasperczak  2/6   6/2   1/6
Andrzej Fliciński Piotr Drela
Zbigniew Kuleczka Janusz Kopterski  walkower
Jakub Paluszkiewicz Tomasz Wieszczeczyński
Mariusz Augustyniak Marek Bogucki  6/1   6/2
  1. Kolejka 31.05-12.06
Zawodnicy Wyniki
Piotr Drela Eugeniusz Tomczak
Tadeusz Kasperczak Janusz Kopterski
Andrzej Fliciński Tomasz Wieszczeczyński
Zbigniew Kuleczka Marek Bogucki  walkower
Jakub Paluszkiewicz Mariusz Augustyniak
  1. Kolejka 13.06-26.06
Zawodnicy Wyniki
Eugeniusz Tomczak Janusz Kopterski
Piotr Drela Tomasz Wieszczeczyński
Tadeusz Kasperczak Marek Bogucki  6/0,  6/0
Andrzej Fliciński Mariusz Augustyniak
Zbigniew Kuleczka Jakub Paluszkiewicz  walkower
  1. Kolejka 27.06-10.07
Zawodnicy Wyniki
Tomasz Wieszczeczyński Eugeniusz Tomczak
Janusz Kopterski Marek Bogucki
Piotr Drela Mariusz Augustyniak  6/3   6/3
Tadeusz Kasperczak Jakub Paluszkiewicz
Andrzej Fliciński Zbigniew Kuleczka  walkower
  1. Kolejka 11.07-24.07
Zawodnicy Wyniki
Eugeniusz Tomczak Marek Bogucki
Tomasz Wieszczeczyński Mariusz Augustyniak
Janusz Kopterski Jakub Paluszkiewicz
Piotr Drela Zbigniew Kuleczka  walkower
Tadeusz Kasperczak Andrzej Fliciński  6/2    6/3
  1. Kolejka 25.07-07.08
Zawodnicy Wyniki
Mariusz Augustyniak Eugeniusz Tomczak  6/2      6/2
Marek Bogucki Jakub Paluszkiewicz
Tomasz Wieszczeczyński Zbigniew Kuleczka  walkower
Janusz Kopterski Andrzej Fliciński
Piotr Drela Taduesz Kasperczak  2/6,  2/6
  1. Kolejka 08.08-21.08
Zawodnicy Wyniki
Eugeniusz Tomczak Jakub Paluszkiewicz
Mariusz Augustyniak Zbigniew Kuleczka  walkower
Marek Bogucki Andrzej Fliciński
Tomasz Wieszczeczyński Tadeusz Kasperczak
Janusz Kopterski Piotr Drela
  1. Kolejka 22.08-04.09
Zawodnicy Wyniki
Zbigniew Kuleczka Eugeniusz Tomczak  walkower
Jakub Paluszkiewicz Andrzej Fliciński
Mariusz Augustyniak Tadeusz Kasperczak  1/6   2/6
Marek Bogucki Piotr Drela  1/6   1/6
Tomasz Wieszczeczyński Janusz Kopterski
  1. Kolejka 04.09-11.09
Zawodnicy Wyniki
Eugeniusz Tomczak Andrzej Fliciński  1/6    2/6
Zbigniew Kuleczka Tadeusz Kasperczak  0/6,  0/6
Jakub Paluszkiewicz Piotr Drela
Mariusz Augustyniak Janusz Kopterski
Marek Bogucki Tomasz Wieszczeczyński