Liga Zimowa – Wyniki – Etap I

Grupa A

I kolejka 02.11- 10.11.2015

Imię i Nazwisko Grupa A Wyniki
Szymon Wrzesiński Adrian Parzybut  6/3,  6/3
Piotr Drela Jan Macyszyn  0/6,  1/6
Janusz Koperski Andrzej Fliciński  7/6,  7/5
Piotr Janecki Robert Kuehn 4/6,  3/6
Dariusz Bańskowski Adam Ciesielski  0/6,  3/6

II kolejka 11.11- 21.11.2015

Imię i Nazwisko Grupa A Wyniki
Jan Macyszyn Szymon Wrzesiński   6/2,  6/2
Adrian Parzybut Andrzej Fliciński
Piotr Drela Robert Kuehn  0/6,  1/6
Janusz Koperski Adam Ciesielski  0/6,  1/6
Piotr Janecki (rez-bye) Dariusz Bańkowski

III kolejka 22.11- 01.12.2015

Imię i Nazwisko Grupa A Wyniki
Szymon Wrzesiński Andrzej Fliciński  6/1,  6/2
Jan Macyszyn Robert Kuehn  6/3,  7/6
Adrian Parzybut Adam Ciesielski  1/6,  1/6
Piotr Drela Dariusz Bańkowski  1/6, 1/6
Janusz Koperski Piotr Janecki (rez-bye)

IV kolejka 02.12- 11.12.2015

Imię i Nazwisko Grupa A Wyniki
Robert Kuehn Szymon Wrzesiński  6/4,  6/7,  6/3
Andrzej Fliciński Adam Ciesielski  1/6, 2/6
Jan Macyszyn Dariusz  Bańkowski  6/4,  6/1
Adrian Parzybut Piotr Janecki (rez-bye)
Piotr Drela Janusz Koperski  2/6,  3/6

V kolejka 12.12- 22.12.2015

Imię i Nazwisko Grupa A Wyniki
Szymon Wrzesiński Adam Ciesielski  1/6,  2/6
Robert Kuehn Dariusz Bańkowski  3/6,  6/7
Andrzej Fliciński Piotr Janecki (rez-bye)
Jan Macyszyn Janusz Koperski  6/3,  6/1
Adrian Parzybut Piotr Drela  6/2,  6/2

VI kolejka 23.12- 02.01.2016

Imię i Nazwisko Grupa A Wyniki
Dariusz Bańkowski Szymon Wrzesiński  6/7,  6/2,  6/3
Adam Cisielski Piotr Janecki (rez-bye)
Robert Kuehn Janusz Koperski  6/2,  6/4
Andrzej Fliciński Piotr Drela
Jan Macyszyn Adrian Parzybut  6/1,  6/2

VII kolejka 03.01- 12.01.2016

Imię i Nazwisko Grupa A Wyniki
Szymon Wrzesiński Piotr Janecki (rez-bye)
Dariusz Bańkowski Janusz Koperski  6/1,  6/0
Adam Ciesielski Piotr Drela  6/0,  6/1
Robert Kuehn Adrian Parzybut  6/0,  6/3
Andrzej Fliciński Jan Macyszyn  0/6,  5/7

VIII kolejka 13.01- 23.01.2016

Imię i Nazwisko Grupa A Wyniki
Janusz Koperski Szymon Wrzesiński  7/5,  6/2
Piotr Janecki (rez-bye) Piotr Drela
Dariusz Bańkowski Adrian Parzybut  6/0,  6/2
Adam Ciesielski Jan Macyszyn  6/4,  6/0
Robert Kuehn Andrzej Fliciński  6/1,  3/6,  3/6

IX kolejka 24.01- 31.01.2016

Imię i Nazwisko Grupa A Wyniki
Szymon Wrzesiński Piotr Drela  6/0,  6/3
Janusz Koperski Adrian Parzybut  6/0,  6/2
Piotr Janecki (rez-bye) Jan Macyszyn
Dariusz Bańkowski Andrzej Fliciński
Adam Ciesielski Robert Kuehn  6/2,  6/3

Grupa B

I kolejka 02.11 – 10.11.2015

Imię i Nazwisko Grupa B Wyniki
Marek Woszczuk Bye
Radosław Starczewski Paweł Skrzeczkowski  6/7,  6/2,  3/6
Krzysztof Pawlak Tadeusz Kasperczak  6/4,  3/6,  4/6
Eugeniusz Tomczak Karol Ratajczak (rez-bye)
Mikołaj Sieciechowicz Roland Jarosz  4/6,  6/7

II kolejka 11.11 – 21.11.2015

Imię i Nazwisko Grupa B Wyniki
Paweł Skrzeczkowski Marek Woszczuk
Bye Tadeusz Kasperczak
Radosław Starczewski Karol Ratajczak (rez-bye)
Krzysztof Pawlak Roland Jarosz  6/3,  6/1
Eugeniusz Tomczak Mikołaj Sieciechowicz  1/6,  4/6

III kolejka 22.11 – 01.12.2015

Imię i Nazwisko Grupa B Wyniki
Marek Woszczuk Tadeusz Kasperczak   1/6,  0/6
Paweł Skrzeczkowski Karol Ratajczak (rez-bye)
Bye Roland Jarosz
Radosław Starczewski Mikołaj Sieciechowicz   6/1 , 6/1
Krzysztof Pawlak Eugeniusz Tomczak  6/1,  6/3

IV kolejka 02.12 – 11.12.2015

Imię i Nazwisko Grupa B Wyniki
Karol Ratajczak (rez-bye) Marek Woszczuk
Tadeusz Kasperczak Roland Jarosz  6/3,  6/2
Paweł Skrzeczkowski Mikołaj Sieciechowicz
Bye Eugeniusz Tomczak
Radosław Starczewski Krzysztof Pawlak   6/1,  6/2

V kolejka 12.12 – 22.12.2016

Imię i Nazwisko Grupa B Wyniki
Marek Woszczuk Roland Jarosz  3/6,  2/6
Karol Ratajczak (rez-bye) Mikołaj Sieciechowicz
Tadeusz Kasperczak Eugeniusz Tomczak  6/1,  6/4
Paweł Skrzeczkowski Krzysztof Pawlak  6/2,  6/2
Bye Radosław Starczewski

VI kolejka 23.12 – 02.01.2016

Imię i Nazwisko Grupa B Wyniki
Mikołaj Sieciechowicz Marek Woszczuk  1/6,  3/6
Roland Jarosz Eugeniusz Tomczak
Karol Ratajczak (rez-bye) Krzysztof Pawlak
Taduesz Kasperczak Radosław Starczewski  2/6,  1/6
Paweł Skrzeczkowski Bye

VII kolejka 03.01 – 12.01.2016

Imię i Nazwisko Grupa B Wyniki
Marek Woszczuk Eugeniusz Tomczak  krecz
Mikołaj Sieciechowicz Krzysztof Pawlak   0/6,  1/6
Roland Jarosz Radosław Starczewski  0/6,  1/6
Karol Ratajczak (rez-bye) Bye
Tadeusz Kasperczak Paweł Skrzeczkowski  0/6,  5/7

VIII kolejka  13.01-23.01.2016

Imię i Nazwisko Grupa B Wyniki
Krzysztof Pawlak Marek Woszczuk  6/1,  6/3
Eugeniusz Tomczak Radosław Starczewski
Mikołaj Sieciechowicz Bye
Roland Jarosz Paweł Skrzeczkowski
Karol Ratajczak (rez-bye) Tadeusz Kasperczak  krecz

IX kolejka 24.01-31.01.2016

Imię i Nazwisko Grupa B Wyniki
Marek Woszczuk Radosław Starczewski  0/6,  1/6
Krzysztof Pawlak Bye
Eugeniusz Tomczak Paweł Skrzeczkowski
Mikołaj Sieciechowicz Tadeusz Kasperczak  2/6,  2/6
Roland Jarosz Karol Ratajczak (rez-bye)

Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/comments/?ids=http://korty.tadex.poznan.pl/liga/liga-zimowa-2015-2016-wyniki-etap-1/) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /home/fmediapl/public_html/korty/wp-content/plugins/facebook-like-and-comment/comments.php on line 17