Wyniki – I runda

Tenisowa Liga Mistrzów
Kategoria OPEN

Kolejka Pierwsza

18-31.05.2015 Wyniki
Grupa Zielona A Waldemar Sikorski Piotr Zarębski 2/6, 2/6
Filip Czeluśniak Sławomir Walczak  6/1, 6/0
Grupa Czerwona B Jerzy Dobrocki Roland Jarosz  6/0 ,6/1
Maciej Kiełbowicz Radosław Łaźniak 6/4, 4/6, 5/7
Grupa Niebieska C Bogusław Moczorodowski Tomasz Wełniak 2/6, 6/1, 6/0
Maciej Szulejewski Rafał Piwowar  6/4,  7/5
Grupa Pomarańczowa D Jakub Paluszkiewicz Piotr Graczyk  Mecz nie rozegrany w terminie
Maciej Smoczyk Piotr Janecki 0/6, 7/6, 7/5
Grupa Granatowa E Andrzej Kubicki Mikołaj Sieciechowicz  4/6, 6/4, 6/4
Szymon Sobański Tomasz Drewniak 6/2, 6/1
Grupa Różowa F Mariusz Cieślak Dawid Nowik  6/0, 6/1
Jeremi Mazany Dawid Piotrowski 6/3, 6/3
Grupa Żółta G Robert Kaczmarek Dawid Olejniczak 6/2, 6/3
Piotr Drela Tadeusz Kasperczak  0/6, 1/6
Grupa Brązowa H Dariusz Jursza Robert Kuehn  6/4, 7/5
Paweł Tomaszewski Waldemar Hoffmann  4/6, 1/6

Kolejka Druga

1 – 14.06.2015 r. Wyniki
Grupa Zielona A Piotr Zarębski Filip Czeluśniak  5/7, 4/6
Sławomir Walczak Waldemar Sikorski 6/7, 4/6
Grupa Czerwona B Roland Jarosz Maciej Kiełbowicz  Mecz nie rozegrany w terminie
Radosław Łaźniak Jerzy Dobrocki  6/7, 3/6
Grupa Niebieska C Tomasz Wełniak Maciej Szulejewski  6/2, 6/2
Rafał Piwowar Bogusław Moczorodowski 3/6, 6/7
Grupa Pomarańczowa D Piotr Graczyk Maciej Smoczyk 6/2, 6/2
Piotr Janecki Jakub Paluszkiewicz  Mecz nie rozegrany w terminie
Grupa Granatowa E Mikołaj Sieciechowicz Szymon Sobański  Mecz nie rozegrany w terminie
Tomasz Drewniak Andrzej Kubicki  6/3, 6/7, 6/7
Grupa Różowa F Dawid Nowik Jeremi Mazany  4/6, 4/6
Dawid Piotrowski Mariusz Cieślak  6/3, 6/3
Grupa Żółta G Dawid Olejniczak Piotr Drela  6/3, 6/2
Tadeusz Kasperczak Robert Kaczmarek  6/7, 6/2, 6/0
Grupa Brązowa H Robert Kuehn Waldemar Hoffmann 1/6, 1/6
Paweł Tomaszewski Dariusz Jursza  2/6, 7/5, 4/6

 

Kolejka Trzecia

15 – 28.06.2015r. Wyniki
Grupa Zielona A Filip Czeluśniak Waldemar Sikorski  Mecz nie rozegrany w terminie
Piotr Zarębski Sławomir Walczak  6/2, 6/0
Grupa Czerwona B Maciej Kiełbowicz Jerzy Dobrocki  3/6, 4/6
Roland Jarosz Radosław Łaźniak  0/6,  1/6
Grupa Niebieska C Maciej Szulejewski Bogusław Moczorodowski  2/6, 1/6
Tomasz Welniak Rafał Piwowar  7/5,  6/1
Grupa Pomarańczowa D Maciej Smoczyk Jakub Paluszkiewicz  Mecz nie rozegrany w terminie
Piotr Graczyk Piotr Janecki  2/6, 6/2,  7/5
Grupa Granatowa E Szymon Sobański Andrzej Kubicki  6/2, 6/1,
Mikołaj Sieciechowicz Tomasz Drewniak  2/6, 2/6
Grupa Różowa F Jeremi Mazany Mariusz Cieślak  4/6, 5/7
Dawid Nowik Dawid Piotrowski 1/6, 6/4, 6/3
Grupa Żółta G Piotr Drela Robert Kaczmarek  Mecz nie rozegrany w terminie
Dawid Olejniczak Tadeusz Kasperczak  1/6, 1/6
Grupa Brązowa H Waldemar Hoffmann Dariusz Jursza 4/6, 6/3, 4/6
Robert Kuehn Paweł Tomaszewski  7/5, 6/4

Tenisowa Liga Mistrzów
Kategoria 50+

Kolejka Pierwsza

18 – 07.06.2015r. Wyniki
Grupa Zielona A Jan Macyszyn Michał Laskowski  6/1, 6/3
Ryszard Marchwicki Eugeniusz Tomczak  Mecz nie rozegrany w terminie
Grupa Czerwona B Jerzy Dobrocki Mariusz Cieślak  6/2, 5/7, 6/4
Adam Ciesielski Andrzej Fliciński  Mecz nie rozegrany w terminie
Grupa Niebieska C Krzysztof Komodziński Krzysztof Kaczmarek  Mecz nie rozegrany w terminie
Maciej Kiełbowicz Stanisław Cieślak  Mecz nie rozegrany w terminie
Grupa Fioletowa D Tadeusz Kasperczak Marek Galiński  6/0, 6/4
Zbigniew Kuleczka Romuald Deja  2/6, 3/6

Kolejka Druga

08 – 28.06.2015 r. Wyniki
Grupa Zielona A Michał Laskowski Ryszard Marchwicki  6/4, 7/5
Eugeniusz Tomczak Jan Macyszyn  1/6,  3/6
Grupa Czerwona B Mariusz Cieślak Adam Ciesielski  Mecz nie rozegrany w terminie
Andrzej Fliciński Jerzy Dobrocki  4/6, 1/6
Grupa Niebieska C Krzysztof Kaczmarek Maciej Kiełbowicz  6/2, 6/4
Stanisław Pieślak Krzysztof Komodziński  Mecz nie rozegrany w terminie
Grupa Fioletowa D Marek Galiński Zbigniew Kuleczka  3/6, 2/4(krecz)
Romuald Deja Tadeusz Kasperczak  1/6, 0/6

Kolejka Trzecia

29 – 19.07.2015r. Wyniki
Grupa Zielona A Ryszard Marchwicki Jan Macyszyn  2/6,  2/6
Michał Laskowski Eugeniusz Tomczak  7/5,  6/0
Grupa Czerwona B Adam Ciesielski Jerzy Dobrocki  Mecz nie rozegrany w terminie
Mariusz Cieślak Andrzej Fliciński  6/4,  6/1
Grupa Niebieska C Maciej Kiełbowicz Krzysztof Komodziński  Mecz nie rozegrany w terminie
Krzysztof Kaczmarek Stanisław Pieślak  Mecz nie rozegrany w terminie
Grupa Fioletowa D Zbigniew Kuleczka Tadeusz Kasperczak  2/6, 3/6
Marek Galiński Romuald Deja  1/6, 0/6